 |
|
|
Het jaar 2007 was een jaar vol veranderingen voor Martin van Doorn. Een lang gekoesterde wens kwam uit: een platencontract kwam tot stand. Zijn debuutsingle werd “Mooi is het leven” mede doordat vele fans dit vroegen.
Martin zal samen met zijn management, JWH Producties, en platenmaatschappij Red Bullet Productions, gaan werken aan veel nieuwe nummers. Ook 2008 zal een jaar vol veranderingen worden. Voor wie Martin nog niet kent zullen we wat meer over hem vertellen.
Geboren op 22 september 1970 is Martin van Doorn een geboren en getogen Utrechtenaar. Midden jaren negentig is hij als professoneel zanger begonnnen.
Martin bracht in het begin van zijn carrière de CD "Zing met me mee" uit, een album met enkele covers en o.a. een zelfgeschreven nummer. Ook heeft Martin in die tijd in veel shows en commercials gedaan en mede daardoor is zijn zangcarrière in een stroomversnelling terecht gekomen. Op 31 januari 2004 komt Martin uit met zijn laatste album "Geen Seconde Zonder Jou". Later volgt het Tros TV programma "Een Ster In 40 dagen" waarvan Martin één van de finalisten was. Dankzij dit TV programma, met meer dan 1 miljoen kijkers per week, is Martin bekend geworden bij het grote publiek. Martin is in 2005 uitgeroepen tot Utrechts zanger van het jaar. En niet voor niets; door zijn oorspronkelijkheid en vriendelijke persoonlijkheid hebben veel Utrechtenaren Martin in hun hart gesloten. Ondertussen wordt er hard aan de de zangcarriere gewerkt: optredens in het land, maar Martin was ook te zien in de voorprogramma's van Wolter Kroes, Gerard Joling, Jan Smit en Marianne Weber. Samen met Marianne Weber heeft Martin ook nog enkele duetten gezongen tijdens haar optredens door het land.
In juni 2005 werd Martin gevraagd het nummer "Als De Morgen Nooit Meer Komt" te zingen tijdens de crematieplechtigheid van Utrechts grootste kleinkunstenaar Herman Berkien. Dit nummer mocht hij ook ten gehore brengen bij de indrukwekkende herdenkingsceremonie van David DiTommaso, de franse voetballer van FC Utrecht, die veel te jong overleed. Martin's bijdrage was een memorabel moment in het bomvolle Stadion Galgenwaard. Naast een zangcarriere is Martin ook aktief als radiomaker. Bij BINGO FM, een radiostation dat 24 uur per dag alleen Nederlandstalige muziek laat horen, heeft hij sinds maart 2005 op zondagmiddag zijn eigen radioprogramma.
In 2006 gaat Martin's manager met een hernieuwde opname van "Mooi Is Het Leven" naar Willem van Kooten, directeur van platenmaatschappij Red Bullet Productions. Hij is enthousiast en Martin tekent in augustus 2006 een contract met Red Bullet Productions. Op 4 september van dat jaar komt de single "Mooi Is Het Leven" officieel uit op het label van Red Bullet Productions. De clip, opgenomen tijdens het TROS programma "Sterren Voor Dieren" is regelmatig te zien bij TV ORANJE.NL en STERREN.NL
Momenteel is Martin druk met het opnemen van nieuw materiaal, voor een groot gedeelte geschreven door Jeffrey Weber. Een voorproefje van deze samenwerking was te beluisteren op 17 december 2007, tijdens het afscheid van Annie Brouwer, Burgemeester van Utrecht. Martin zong, heel toepasselijk, het nummer "Dat Is Mijn Utrecht". Daarnaast staat er voor 24 maart 2008 een groot concert geboekt in het Beatrix Theater te Utrecht. Hij zal die avond begeleidt worden door Hollywood Boulevard.
2009 is een belangrijk jaar voor Martin. Een jaar vol veranderingen, grote plannen, en heel veel optredens!
Boekingsinfrmatie:
1 x 30 minuten Incl. A-set
Meer informatie
|